• Обновено
метал се повлече рачки knob зелена бакар боја anodize за мебел врата фиока шкафот кабинет плакарот гардероба bedstand archaize
zoom_in

метал се повлече рачки knob зелена бакар боја anodize за мебел врата фиока шкафот кабинет плакарот гардероба bedstand

DEN 196.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
А1 256MM Долго, А2 168MM Долго, Б1 160MM Долго 128MM, Б2 128MM Долго 96MM, Ц1 КОЛ 35MM Knob, C2 КОЛ 30ММ Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
Цинк Легура

Слични производи во категоријата..