• Обновено
EEMRKE За Сјај H320 LED Ангел Око светилки drl H11 55W Халоген Жолти Светла за Магла Светилка Дење Работи Светлина
zoom_in

EEMRKE За Сјај H320 LED Ангел Око светилки drl H11 55W Халоген Жолти Светла за Магла Светилка Дење Работи Светлина

DEN 2853.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
iceblue ангел очи, црвени очи ангел, белиот ангел очи, сини очи ангел, виолетова ангел очи
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Специјални Функции:
Ангел Очи светилки drl
Бренд Име:
eeMrke
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Име На Модел:
ЕЕ-H320
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
ABS
Ангел Боја На Очите(Изборен):
виолетова, сина, црвена, мраз сина, бела
Инсталација Место:
Го Замени Оригиналниот Магла Браник
Wattage:
55W
Правец На Ветер:
Боја
Автомобил Производител:
За Сјај H320
Lumens:
1600lm
Леќа:
Вклучени
Година:
H320
Автомобил модел:
За Сјај H320

Слични производи во категоријата..