• Обновено
1x Dimmable Led Сијалица со Вжарено G125 G95 G80 Голема сијалица 4W - 10W со вжарено led сијалица E27 чисто стакло затворен осветлување светилка AC220V
zoom_in

1x Dimmable Led Сијалица со Вжарено G125 G95 G80 Голема сијалица 4W - 10W со вжарено led сијалица E27 чисто стакло

DEN 90.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
G80 E27 4LEDs, G80 E27 6LEDs, G80 E27 8LEDs, G95 E27 4LEDs, G95 E27 6LEDs, G95 E27 8LEDs, G125 E27 4LEDs, G125 E27 6LEDs, G125 E27 8LEDs, G125 E27 10LEDs
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
MengJay
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
220v
LED Чип Бренд:
Lumiled
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Температура На Боја:
Повод:
дневна соба
База Тип:
E27
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
200mm

Слични производи во категоријата..