• Обновено
Оригиналната Намера Жените Коленото Високи Чизми Убав Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Црна, Беж Кафени Чевли Жена НИ Големина 4-10.5
zoom_in

Оригиналната Намера Жените Коленото Високи Чизми Убав Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Црна, Беж Кафени Чевли

DEN 1511.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
1-7
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Моден Елемент:
Тока
Подигнете Висина:
Колено-Висок
боја:
Црна, Беж Браун
Чевли Тип:
жените чизми
Пета Висина:
за 9CM
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Декорација:
Тока
Процесот:
Лепило

Слични производи во категоријата..