• Обновено
INKARENA CISS Полни со Мастило Замена За HP 711 Мастило Премиум Рефил Боја Колекции DesignJet T120 T520 Печатач Шише 100ml Мастило
zoom_in

INKARENA CISS Полни со Мастило Замена За HP 711 Мастило Премиум Рефил Боја Колекции DesignJet T120 T520 Печатач Шише

DEN 298.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
боја на мастило INKARENA CISS Полни со Мастило Замена За HP711
Бренд Име:
INKARENA
Производи:
INKARENA CISS Полни со Мастило Замена за HP 711
Сертификат:
ISO9001/14001/SGS
Големина:
100ml bottle
боја:
црна цијан магента жолта
Број На Модел На:
INKARENA CISS Полни со Мастило Замена за HP711
компатибилен печатач:
INKARENA CISS Полни со Мастило Замена за HP DesignJet T520 T120
Неисправни го оценувате:
превозот дена:
3-7 дена
Стоковните:
принтер ink кертриџ
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes

Слични производи во категоријата..