• Обновено
2 пара на полу-метален Велосипед Диск Кочница Влошки За Tektro IOX.11 MD-M311 ATX690D Воин 560D novela IOX IO Диск накладките
zoom_in

2 пара на полу-метален Велосипед Диск Кочница Влошки За Tektro IOX.11 MD-M311 ATX690D Воин 560D novela IOX IO Диск

DEN 180.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Ризик
Компоненти:
Влошки
Материјал:
Полу - Метален
Употреба:
Планински Велосипеди
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Големина:
35mmX17mm
Број На Модел На:
ДС-08S
велосипедот диск накладките:
За MTB Велосипед
Велосипедот Делови:
велосипедот диск накладките
Диск кочница влошки за:
Tektro IOX.11 MD-M311
Накладките за:
SH712 полагање TUV и AOV ТЕСТ
велосипедот диск кочница подлога:
за ATX690D
велосипед диск накладките:
за Воин 560D
Одговара за:
mtb велосипед делови
велосипедот кочница делови:
диск накладките
Велосипед Поставата За Чевли:
TEKTRO IOX/NOVELA(NA)/LYRA Диск Сопирачки
Велосипедот Кочница:
диск накладките

Слични производи во категоријата..