• Обновено
Cawanerl Автомобил 5630 SMD Внатрешни работи LED Сијалица Бела LED Комплет Пакетот Висока Lumens За Chevrolet Silverado Crew Кабина & Ext Кабината 2012
zoom_in

Cawanerl Автомобил 5630 SMD Внатрешни работи LED Сијалица Бела LED Комплет Пакетот Висока Lumens За Chevrolet Silverado

DEN 539.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
cawanerl
Име На Модел:
44mm,T10
Wattage:
1-3W
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
142g
Chevrolet Модел:
Silverado 1500
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Silverado 1500-Година:
2012
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Lumens:
100LM
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место светло

Слични производи во категоријата..