• Обновено
пејзаж храмот Индија 22863 Магија фрижидер магнети Phots магнети
zoom_in

пејзаж храмот Индија 22863 Магија фрижидер магнети Phots магнети

DEN 83.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Број На Модел На:
78*54mm
Лист Големина:
Медиум
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
правоаголник
Објектот:
Метал магнет/Фото магнет/Плоча магнет
Големина:
78*54mm
Материјал:
Флексибилни Магнет+картон+челик+artpaper
Употреба:
Сувенир колекција
боја:
полн колор печатење
кориснички:
прифатете

Слични производи во категоријата..