• Обновено
Mairuige Iron Man Големи 900*400 Брзина Тастатури Мат Гума Gaming Mouse pad Биро Мат за Игра на Играчот Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компјутер
zoom_in

Mairuige Iron Man Големи 900*400 Брзина Тастатури Мат Гума Gaming Mouse pad Биро Мат за Игра на Играчот Десктоп КОМПЈУТЕР,

DEN 265.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
300x600X2MM, 300x700X2MM, 300x800x2MM, 400x900x2MM, 400X900X3MM, 400X800X2mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
3
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Слични производи во категоријата..