• Обновено
4pcs 100ml 950 951 xl 950xl Компатибилен Рефил Боја Мастило За HP Officejet Pro 8100 8600 8630 8610 8620 8680 8615 Печатач
zoom_in

4pcs 100ml 950 951 xl 950xl Компатибилен Рефил Боја Мастило За HP Officejet Pro 8100 8600 8630 8610 8620 8680 8615

DEN 583.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
за hp Officejet priter
Бренд Име:
DSCINKS
Компатибилен Бренд:
за hp
Тип:
за hp Officejet priter Пигмент мастило
Компатибилен:
за hp 8100 8600 8630 8610 8620 8680 8615 priter
Модел:
за HP Officejet pro 8615 8625 251dw 276dw печатач
јачина:
100ML Пакување
тип на мастило:
dy мастило / K C Y M
Мастило Честички:
Помалку Од 0.02 micron Не Боли Глава
Испорача време:
Во рок од 2 дена
Испорача Метод:
Post DHL ПРОЗОРЦИ DHL FEDEX
плаќање:
Зачувам TT Westen унија
По услуга:
Било Неисправни ќе замена на 1

Слични производи во категоријата..