• Обновено
Cawanerl За Nissan Juke F15 Hatchback 2010-2014 100W Автомобил Халоген Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка 12V Додатоци
zoom_in

Cawanerl За Nissan Juke F15 Hatchback 2010-2014 100W Автомобил Халоген Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка

DEN 1022.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Специјални Функции:
Висока Моќност, Висока Осветленост, Водоотпорен
Објектот Тежина:
0.61kg
Nissan Модел:
Juke
Материјал Тип:
Висока температура отпорни пластични + Стакло
Juke-Година:
2011,2012,2014,2013
Име На Модел:
261508993B, 261508992B, 2615089906, 475700010
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Дијаметар:
3.54inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
моќност:
100W
Напон:
12V
тековната:
3.8-4А -
Температура На Боја:
4300K
боја:
топло бела
Услуга Живот:
5000 часа
Осветленост Дел Број:
2615089906, 475700010
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил модел:
За Nissan Juke F15 Hatchback 2010-2014
Производителот Дел Број:
261508993B, 261508992B

Слични производи во категоријата..