• Обновено
Модерната Акрилик LED Ноќни Ѕид Светилка Ходникот Бања Ѕид Светилки Тела Декоративни Ноќ Светлина За Пат, Спална соба, Кујна
zoom_in

Модерната Акрилик LED Ноќни Ѕид Светилка Ходникот Бања Ѕид Светилки Тела Декоративни Ноќ Светлина За Пат, Спална соба,

DEN 684.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Температура На Боја:
Топло Бела Светлина, Ладно Бела Светлина
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Европа
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
сертификација:
CQC,CE,RoHS,CCC
Напон:
220V,110V,90-260V
Број На Модел На:
спалната соба ѕид светлина
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Shadeless
База Тип:
R7S
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
VITRUST
Техника:
Кован
Боја На Каросеријата:
Бела
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број на извори на светлина:
> 20
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Карактеристики:
ноќни LED ѕид осветлување
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата..