• Обновено
2017 Ултра-лесни Патот Велосипед Седло Патот Велосипед Седиште T700 3K Карбонски Влакна Железнички ЕВА Пополнување Микрофибер Кожа mtb седло
zoom_in

2017 Ултра-лесни Патот Велосипед Седло Патот Велосипед Седиште T700 3K Карбонски Влакна Железнички ЕВА Пополнување

DEN 1576.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Патот Велосипеди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
PuraRaza
Број На Модел На:
EC90
Школка Материјал:
кожа
корисникот:
деца
Големина:
240-143mm
категорија:
Пред Седиштето Мат

Слични производи во категоријата..