• Обновено
REGELIN 10pcs 4teeth Гроздобер Коса, Накит Settings Cabochon База Празни Рамки Коцки за 20mm Cabochon Камео DIY Шноли
zoom_in

REGELIN 10pcs 4teeth Гроздобер Коса, Накит Settings Cabochon База Празни Рамки Коцки за 20mm Cabochon Камео DIY Шноли

DEN 102.24

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
REGELIN
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
B100
Производ Карактеристики:
накит база
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
2cm
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модата на коса и накит
Пол:
жена/девојка
Материјал:
Бакар
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
Круг
hairclip:
косата се носат
Производ големина:
24x65mm
празен круг големина:
20mm
Големина:
20mm

Слични производи во категоријата..