• Обновено
Трговија на големо и мало 2pc бакар позлатен Злато Fiberglass Бедем Терминал Лента 60pin Повлечи Ознака Одбор DIY бесплатен превозот
zoom_in

Трговија на големо и мало 2pc бакар позлатен Злато Fiberglass Бедем Терминал Лента 60pin Повлечи Ознака Одбор DIY

DEN 924.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стандард:
Други
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална Струја:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Господар Префрлате:
No
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
2x60PinTB-G
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи во категоријата..