• Обновено
2x ШОК ПЛАНИНАТА ЗАГРАДАТА ЗА АТВ МОДИФИЦИРАНИ ДЕЛОВИ
zoom_in

2x ШОК ПЛАНИНАТА ЗАГРАДАТА ЗА АТВ МОДИФИЦИРАНИ ДЕЛОВИ

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За ОДГОВАРА АТВ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
1
Објектот Висина:
1
Објектот Тежина:
150
Објектот Дијаметар:
1
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови
Објектот Должина:
1(cm)

Слични производи во категоријата..