• Обновено
1XHobbywing SEAKING Вода за Ладење Јакна Вода за Ладење Цевка за Поклопец за Мотор 2040 2848 3660 Цевка-2040 Цевка-2848 Цевка-3660 Играчка Брод
zoom_in

1XHobbywing SEAKING Вода за Ладење Јакна Вода за Ладење Цевка за Поклопец за Мотор 2040 2848 3660 Цевка-2040 Цевка-2848

DEN 88.56

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Цевка 2040 20mm, Цевка 2848 28mm, Цевка 3660 36mm
Бренд Име:
jmt
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Кристали
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
Цевка 2040 2848 3660
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Вода За Ладење Цевка Маска
521:
366212

Слични производи во категоријата..