• Обновено
цветни нови крстот бод занаетите diy мозаик 5d магија дијамант сликарство црвена Роза 3 парчиња / set дијамант Везови Дома Декор
zoom_in

цветни нови крстот бод занаетите diy мозаик 5d магија дијамант сликарство црвена Роза 3 парчиња / set дијамант Везови

DEN 599.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
20x20cmx3pcs, 30x30cmx3pcs, 40x40cmx3pcs, 50x50cmx3pcs, 60x60cmx3pcs
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Бренд Име:
магија дијамант сликарство
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Флорални
Број на Бои:
Над 45
Рамка:
No

Слични производи во категоријата..