• Обновено
Висок Квалитет На Гладијатор Сандали Жените Пумпи Висока Пета Чевли На Високи Потпетици Жена Се Лизга На Кариера Чевли
zoom_in

Висок Квалитет На Гладијатор Сандали Жените Пумпи Висока Пета Чевли На Високи Потпетици Жена Се Лизга На Кариера Чевли

DEN 572.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Тесен Појас
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
HS617-5
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака

Слични производи во категоријата..