• Обновено
За Acer Iconia Tab А1-713/А1-713HD/B1-710 7Инчен 360 степени Ротирачки Универзална Таблета СТП Кожа покрие случај
zoom_in

За Acer Iconia Tab А1-713/А1-713HD/B1-710 7Инчен 360 степени Ротирачки Универзална Таблета СТП Кожа покрие случај

DEN 132.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Моден
Број На Модел На:
Универзална 7 инчен таблет
Должина:
20cm
Материјал:
PU
Ширина:
13.7cm
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
Универзална 7 инчен таблет
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Компатибилен Бренд:
Универзална

Слични производи во категоријата..