• Обновено
OFNA/HOBAO ТРКИ 1/8 ХИПЕР 8SC 89505 Најлон мешани јаглерод Пред Најлон Волан Зглоб За Б-Верзија за рк делови
zoom_in

OFNA/HOBAO ТРКИ 1/8 ХИПЕР 8SC 89505 Најлон мешани јаглерод Пред Најлон Волан Зглоб За Б-Верзија за рк делови

DEN 290.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
GWOLVES
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
OFNA/HOBAO ТРКИ
Технички параметри:
Вредност 3
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
89505 Пред Најлон Волан Зглоб За Б-Верзија

Слични производи во категоријата..