• Обновено
FTTH мини catv влакна optical терминал јазол приемник
zoom_in

FTTH мини catv влакна optical терминал јазол приемник

DEN 250.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
Број На Модел На:
XW-17OPT02
Име:
FTTH мини catv влакна optical терминал јазол приемник
Бранова должина:
1260-1620nm
Оптички влез моќ:
-18~+2dBm
пропусниот опсег:
45-862MHz/1000MHz
AGC опсег:
0~-7dBm
RF излез пристаниште:
2 Порти
моќ адаптер:
DC5V
оптички конектор:
SCAPC & SCUPC&ВАЛУТНА/АПЦ
Примена:
HFC&CATV&FTTX
Гаранција:
1 година

Слични производи во категоријата..