• Обновено
Off-road Издувните Пригушувач Цевка Guard Заштитник Топлотниот Штит За Kawasaki KDX125SR KDX200 KDX220 KDX250SR KFX450R
zoom_in

Off-road Издувните Пригушувач Цевка Guard Заштитник Топлотниот Штит За Kawasaki KDX125SR KDX200 KDX220 KDX250SR KFX450R

DEN 290.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Златна, Црвена, Сина, Сребрена, Црна
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
25.2cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.14kg
Објектот Дијаметар:
3.5inch
Материјал Тип:
CNC
Специјални Функции:
издувни цевки несреќа Заштитник
Motobike Направи:
Универзална
Количина:
едно парче
е coustomized:
Yes
боја:
Како се покаже слика
Карактеристики:
мотоцикл издувни цевки несреќа Заштитник
намерата:
се обезбеди Издувните безбедноста на возењето
Состојба:
100% Сосема Нов
Fitment:
Универзална
Тип На Објект:
Издувните & Издувни Системи
Тежината на инсталација:
Многу лесно да го инсталирате,Комплетен прибор
ОДГОВАРА ЗА:
Универзална off road јама нечистотија тркачки велосипед мотокрос

Слични производи во категоријата..