• Обновено
Centechia Евтини мобилни Батерии LR43 AG12 SR43 260 386 1.55 V Алкална Види Батерии Монета Мобилен Батеријата 10pcs
zoom_in

Centechia Евтини мобилни Батерии LR43 AG12 SR43 260 386 1.55 V Алкална Види Батерии Монета Мобилен Батеријата 10pcs

DEN 73.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
centechia
Број На Модел На:
DZ0548-01
Тип На Батерија:
Li-Ion
Големина:
10*20mm
Номиналниот Капацитет:
50
Номиналниот Напон:
1.5 V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AG12
Може да се користи со 1:
часовници, рачни часовници, компјутери, игри, дигитални камери....
Може да се користи со 2:
MP3 плеери, дигитални глас рекордери, крв gluco
Може да се користи со 3:
холестерол,тестирање метри, ЛЕД светлата и други

Слични производи во категоријата..