• Обновено
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Лесни Јаглерод Шише Кафез Велосипед Гроздобер Кафеаво Шише за Вода Кафез Носителот Велосипедизам Влакна Шише Носителот Кафези
zoom_in

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Лесни Јаглерод Шише Кафез Велосипед Гроздобер Кафеаво Шише за Вода Кафез Носителот Велосипедизам

DEN 168.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тежина (g):
Помалку од 75g
Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Број На Модел На:
YP0704023
велосипед шише кафез боја:
црвена,бела црвена
велосипедизам шише кафез материјал:
ABS+карбонски влакна
велосипед шише кафез тежина:
31g
Тежина:
YP0704023
Карактеристики 1:
велосипедот јаглерод шише носителот
Карактеристики 2:
Влакна велосипед шише кафез

Слични производи во категоријата..