• Обновено
3 линија 3.7 V 850mAh 553640 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth
zoom_in

3 линија 3.7 V 850mAh 553640 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

DEN 181.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Број На Модел На:
553640
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
BIHUADE

Слични производи во категоријата..