• Обновено
Жените Нова Мода Отвори Пети Чипка-up Круг Метал Гладијатор Сандали кроена Висока Пета Сандали Велур Кожени Сандали
zoom_in

Жените Нова Мода Отвори Пети Чипка-up Круг Метал Гладијатор Сандали кроена Висока Пета Сандали Велур Кожени Сандали

DEN 2679.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Тесен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
GA556
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Rousmery
Затворање Тип:
Zip
Стил:
Новина
Insole Материјал:
pigskin
Горниот Материјал:
Стадото
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака

Слични производи во категоријата..