• Обновено
Чист бакар Прав вода спреј совет спреј пиштол Висок притисок дома Автомобил на вода пиштол на главата црево млазницата Брз Адаптер за Монтирање
zoom_in

Чист бакар Прав вода спреј совет спреј пиштол Висок притисок дома Автомобил на вода пиштол на главата црево млазницата

DEN 167.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Градина Вода Пиштоли
Градина Вода Пиштол Тип:
млазници
Метал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Функција:
Променлива Проток Контроли,Променлива Спреј Модели,Мек Зафат
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
10433
Вода Пиштол Тип:
Висок притисок на вода пиштол
Функција:
Променлива Проток Контроли
Име на производ:
Дувачкиот вода пиштол
Димензии:
За 9.9*2.1*2.1 cm
конектор:
16 mm Брз полнач
Име:
Pression млазници контролер
Вода Под Притисок:
за 10kg
Спреј за растојание:
за 10m
Користете форма:
мек зафат
Тип:
Blaster шприц

Слични производи во категоријата..