• Обновено
Црево Опашка Brab Машки Машки Директно Конектор 6 mm ID * 3/8 BSPT од не ' Рѓосувачки Челик 304 Кастинг
zoom_in

Црево Опашка Brab Машки Машки Директно Конектор 6 mm ID * 3/8 BSPT од не ' Рѓосувачки Челик 304 Кастинг

DEN 38.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Техника:
Кастинг
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
01
врска:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
barb
Глава Кодот:
Круг

Слични производи во категоријата..