• Обновено
За iPad Про 12.9 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Шарени Печати Заштитна се Залагаме За Apple iPad Про 12.9 Smart Таблета Fundas Кожата
zoom_in

За iPad Про 12.9 СТП Кожа Случај Покрие Тенок Шарени Печати Заштитна се Залагаме За Apple iPad Про 12.9 Smart Таблета

DEN 525.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Број На Модел На:
За apple ipad про 12.9
Ширина:
23cm
За IPad Модел:
iPad Про 12.9 инчен
Материјал:
PU
Пакет:
No
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За apple ipad про 12.9
Должина:
31cm
Шаблон Тип:
Печати
Функција:
Shockproof,Анти-Прашина
Бренд Име:
МОЈОТ БОИ
Апликацијата Лаптоп Големина:
12.9
Функција:
анти-прашина/Ултра-тенок/Шарени Печатење
Функција:
нечистотија-отпорни/Авто се разбудам&спиење
боја:
Како што сликите покажуваат
Материјал:
Шарени Печати СТП кожа
Апликација за Таблет големина:
12.9
Тип:
Мода/Неврзан/Ретро
Пакет:
OPP вреќа
Модел Компатибилност:
За apple ipad про 12.9
модел компатибилност 1:
За apple ipad про 12.9
кодот:
mycolor xinyue

Слични производи во категоријата..