• Обновено
4Pcs/Set Пластични Вметнете Вилица Менгеме Заштитници за Пневматик промени тркала заштита на Rim чувари Стегање на Вилицата Заштитник Менгеме Стражари
zoom_in

4Pcs/Set Пластични Вметнете Вилица Менгеме Заштитници за Пневматик промени тркала заштита на Rim чувари Стегање на

DEN 153.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
FY-UU
Специјални Функции:
Пневматик промени тркала заштита
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Волумен:
1
Објектот Тежина:
160g

Слични производи во категоријата..