• Обновено
Микс Големина на Станот назад 3D Помине Уметност Декорација Оган, Пламен AB Rhinestones Јасно Портокал Розова Кристал Монистра во 6cm Тркала
zoom_in

Микс Големина на Станот назад 3D Помине Уметност Декорација Оган, Пламен AB Rhinestones Јасно Портокал Розова Кристал

DEN 39.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
rhinestones тркала
Големина:
nail art beads
Количина:
1
Тежина:
7g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација

Слични производи во категоријата..