• Обновено
3pcs NuoNuoWell M18 да 1/2 Машки Конец Месинг Конектор за Наводнување Наводнување Вентил за Вода Пиштол Адаптер Црево Фитинзи
zoom_in

3pcs NuoNuoWell M18 да 1/2 Машки Конец Месинг Конектор за Наводнување Наводнување Вентил за Вода Пиштол Адаптер Црево

DEN 92.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Дијаметар:
M18 да 0.5 инчи
Тип:
Градина Вода Конектори
Метал Тип:
Дувачкиот
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
СЗ-KJJS-16
Материјал:
Метал
Стандард:
Din
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори

Слични производи во категоријата..