• Обновено
2 парчиња Легура Прилагодливи Преден амортизер Масло Исполнет Тип За Рк Модел на Автомобил 1/10 Himoto Голема Нога Чудовиште Камион E10Mtl E10MtE10Bp
zoom_in

2 парчиња Легура Прилагодливи Преден амортизер Масло Исполнет Тип За Рк Модел на Автомобил 1/10 Himoto Голема Нога

DEN 165.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Број На Модел На:
33005
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
пред шок апсорбер
Материјал:
Легура
Состојба:
Бренд Нови
Скала:
1-10 Himoto Голема Нога Hopup Делови
Пол:
Момчињата&Девојки
Година:
2017
Земја на Производство:
Кина
Тежина:
44g
Квантитет На Пакет:
2 парчиња
реден број:
33005
Име:
пред шок апсорбер

Слични производи во категоријата..