• Обновено
45X11CM Автомобил Налепница Музичкиот Ритам Мулти-боја LED Блиц Светилка Сјај Светлината Шарени Звучни Активира Еквилајзер
zoom_in

45X11CM Автомобил Налепница Музичкиот Ритам Мулти-боја LED Блиц Светилка Сјај Светлината Шарени Звучни Активира Еквилајзер

DEN 687.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Должина:
45cm
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
45cm
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
ML45X11
Бренд Име:
stenzhorn
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
ПВЦ
Големина:
45*11cm
боја на светлина:
шарени
Напон:
DC 12V

Слични производи во категоријата..