• Обновено
Електрични Хлапак Жилет Перат Мажите USB Полнење Бричење Машина 3D Водоотпорен Mens Лебди Хлапак Три Глави
zoom_in

Електрични Хлапак Жилет Перат Мажите USB Полнење Бричење Машина 3D Водоотпорен Mens Лебди Хлапак Три Глави

DEN 719.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Електрични Хлапак
Големина:
about 150mm
Со средување на уред:
No
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Surker
Пол:
Машки
Моќност Тип:
Батерија
Миење На Чекање:
Целото тело за перење
Време На Полнење:
8h
Функција:
тројно сечилото
Употреба:
Телото
Време За Користење:
60mins
Напон:
Global Universal(100-240V)
Број На Модел На:
8003-1
Времето на пазарот:
2017
Електрични Хлапак:
Електрични Хлапак
afeitadora десетар hombre:
електрични жилет за мажи
maquina де afeitar electrica став hombre:
хлапак мажи
Електрични жилет со кабелот :
Човекот тело хлапак
rasoir electrique homme:
afeitadora
ротари хлапак:
scheerapparaat
брада хлапак:
rasuradora
Електрични Хлапак:
barbeador eletrico/ Clipper/Брада тример

Слични производи во категоријата..