• Обновено
Нов Висок Квалитет на BL-T5 2100mAh Батеријата за LG Nexus F180 E960 E975 E973 LS970 E970 Мобилен телефон
zoom_in

Нов Висок Квалитет на BL-T5 2100mAh Батеријата за LG Nexus F180 E960 E975 E973 LS970 E970 Мобилен телефон

DEN 144.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
stonering
Број На Модел На:
BL-T5
Компатибилен Модел:
За LG Nexus F180 E960 E975 E973 LS970 E970
Капацитет:
2100mAh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата..