• Обновено
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Форд За Маринер,300мм 2001-2007 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци
zoom_in

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Форд За Маринер,300мм 2001-2007 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви

DEN 211.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Должина:
1 Single rear wiper, 1 Single wiper arm, 1 Set
Бегство-Година:
2003,2006,2004,2001,2007,2002,2005
Бренд Име:
KOSOO
Име На Модел:
КО-FT010
Објектот Ширина:
30.0cm
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
200g
Ford Модел:
Бегство

Слични производи во категоријата..