• Обновено
1Pc Должина 16cm USB 2.0 9-Пински Домување Машки Да USB 3.0 20-Pin Плоча Женски Адаптер Кабел за Компјутерска Висок Квалитет C26
zoom_in

1Pc Должина 16cm USB 2.0 9-Пински Домување Машки Да USB 3.0 20-Pin Плоча Женски Адаптер Кабел за Компјутерска Висок

DEN 29.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
16cm
Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
16cm USB 2.0 9-Пински Домување Машки Да USB 3.0 20-Pin Motherboad 4N50220

Слични производи во категоријата..