• Обновено
14mm Кристално Стакло Снегулка Монистра 1 Дупка, 500pcs Елка Кристално Мушка Гарланд Влакно Монистра, Виси Декоративни Lt Сина
zoom_in

14mm Кристално Стакло Снегулка Монистра 1 Дупка, 500pcs Елка Кристално Мушка Гарланд Влакно Монистра, Виси Декоративни

DEN 1392.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
14mm
Бренд Име:
HBL
боја:
Светло Сина
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
14mm
Име:
Кристал Снегулка Монистра
Кристал осветлување монистра :
кристал лабава монистра
Стаклено влакно гарланд монистра :
Кристал свадба декорација синџири
Кристално стакло лустерот дел:
стакло лабава монистра
Appliation:
Почеток/Свадбена/Дел Декорација

Слични производи во категоријата..