• Обновено
CQC Црна Airsoft Puttee Капка Нога 1911 Holster RH Holster Капка Нога Holster за Пиштол Colt 1911
zoom_in

CQC Црна Airsoft Puttee Капка Нога 1911 Holster RH Holster Капка Нога Holster за Пиштол Colt 1911

DEN 863.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
CQ-L-1911-Б.К.
Услуги:
OEM Услуга
Тип На Објект:
тактички нога holster
боја:
Црна
Материјал:
Полиуретански
Употреба:
воена пиштол носат
is_customized:
Yes
Се вклопува:
colt 1911

Слични производи во категоријата..