• Обновено
3.7-4.2 V 532nm Зелени Ласерски 50mW Диоди Модул
zoom_in

3.7-4.2 V 532nm Зелени Ласерски 50mW Диоди Модул

DEN 350.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
П-BAIHE
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Број На Модел На:
532MD-50-3*7V

Слични производи во категоријата..