• Обновено
T2 T25 T28 GT28 Нерѓосувачки Челик Заварување На Турбо Колектор Издувните Прирабница За Nissan ЕП-CGQ43H
zoom_in

T2 T25 T28 GT28 Нерѓосувачки Челик Заварување На Турбо Колектор Издувните Прирабница За Nissan ЕП-CGQ43H

DEN 187.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Дијаметар:
000inch
Зафатнина:
сите
Тип На Објект:
Turbo
Објектот Висина:
000inch
Објектот Ширина:
000inch
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
EP-CGQ43H
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
EPMAN
Година:
сите
Нема. на Цилиндри:
сите
Примена:
За T2 T25 T28 GT28 turbo
боја:
Sliver Метална Боја
Под Тип:
меѓу Турбо Издувните Надолу Цевка и Турбо Колектор
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Заменете:
T25 Турбо Полнач Прирабница
турбо прирабница:
T2 T25 T28 GT28 Turbocharge
T28 Турбополнач Адаптер За Страната:
Yes
T25 Турбо Страната Адаптер За Конверзија:
Yes
Application2:
за nissan
КОЛИЧИНА:
1pc Страната Адаптер

Слични производи во категоријата..