• Обновено
оди на риболов со miniwell преносни вода филтер
zoom_in

оди на риболов со miniwell преносни вода филтер

DEN 1030.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
вода филтер
Бренд Име:
miniwell
Материјал:
ABS, PP памук, карбонски влакна, UF
Име на производ:
отворено вода филтер
Филтрација Големината На Порите :
0.01 Micron
Филтрација Капацитет :
1000 Литри
Проток На Вода:
0.5 L (0.13 gal)/мин
Додатоци:
Влезот и Излезот Црево Ткаенина Торба Настава
Фаза на Филтер Кертриџ :
3
Големина:
165*50*85mm
Нето тежина:
245 g
боја:
Зелена

Слични производи во категоријата..