• Обновено
NAO накладките За KTM 990 Superduke Права 2005-2011 690 Војводата (4 Посебна Подлога Тип Caliper) 2008-2011 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет
zoom_in

NAO накладките За KTM 990 Superduke Права 2005-2011 690 Војводата (4 Посебна Подлога Тип Caliper) 2008-2011 Пред ОЕМ

DEN 550.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ILMBERGER CARBONPARTS
Објектот Дијаметар:
7.12cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
FA322
Објектот Тежина:
0.22kg
Објектот Висина:
0.752cm
Материјал Тип:
бакар, алуминиум, калај, графит
Објектот Должина:
3.512cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
4.062cm
Специјални Функции:
Кочница

Слични производи во категоријата..