• Обновено
бела пеперутка Ласерски сече свадба првенство картичка место картички придружба картичка на goblet партија декорација 108pcs/многу
zoom_in

бела пеперутка Ласерски сече свадба првенство картичка место картички придружба картичка на goblet партија декорација

DEN 455.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Повод:
Број На Модел На:
ЛП-61
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Шема:
Пеперутка,Солидна Боја
боја:
Бела
Големина:
7.7 cm x 13cm
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..