• Обновено
Nidec D06R-24SS1 11B 24V DC 0.14 НА 60x60x15mm Серверот Плоштадот фан
zoom_in

Nidec D06R-24SS1 11B 24V DC 0.14 НА 60x60x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 445.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
D06R-24SS1 11B
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
nidec
Фан Големина:
60x60x15mm

Слични производи во категоријата..