• Обновено
20pcs 30x3mm Neodymium магнет D30*3 мм N35 NdFeB Магнет 30x3 Neodymium магнет D30x3 mm ретки земјата NdFeB магнет 30*3
zoom_in

20pcs 30x3mm Neodymium магнет D30*3 мм N35 NdFeB Магнет 30x3 Neodymium магнет D30x3 mm ретки земјата NdFeB магнет

DEN 624.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Композитни:
NdFeB Магнет
Број На Модел На:
D30mm * 3мм N35
Обликот:
лист
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Име:
Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Примена:
Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
За луѓето:
7+ возрасти, и за децата и за возрасните.
Големина:
Dia 30mm x 3mm (1mm = 0.03937 inch)
Температурата На Работа:
≤80°C
Пакет Се Вклучени:
20pcs Кол 30мм x 3мм N35
is_customized:
Yes
Обложување:
Никел слој
Пакување:
20pcs во еден пакет

Слични производи во категоријата..