• Обновено
Злато позлатен од 3,5 3,5 кабел Аудио кабел Сигнал линии 3M 9.6 ft
zoom_in

Злато позлатен од 3,5 3,5 кабел Аудио кабел Сигнал линии 3M 9.6 ft

DEN 167.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина:
3m
Надворешниот Дијаметар:
3.0mm
Конектор Б:
Џек,Коаксијален,Speakon
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,Коаксијален Кабли,Speakon
Примена:
Микрофон,Мултимедијални,За iPod,MP3 / MP4 Плеер,Компјутер
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
BaiTang
Конектор A:
Оптички Интерфејс,Џек,Коаксијален,Speakon
Број На Модел На:
3.5
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Должина :
3M 9.6 ft
Канал тип:
аудио кабел
is_customized:
Yes
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
Стерео
Конектор Боја:
Злато

Слични производи во категоријата..