• Обновено
1 buc 45MM OD X 41MM ID Карбонски влакна цевка/цевки/опашка цевка/крило цевка Quadcopter рака Hexrcopter со 1000mm долго , 45*41*1000
zoom_in

1 buc 45MM OD X 41MM ID Карбонски влакна цевка/цевки/опашка цевка/крило цевка Quadcopter рака Hexrcopter со 1000mm

DEN 1752.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
WHABEST
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
карбонски влакна цевка
Алатка Материјали:
карбонски влакна цевка
Надградба На Делови/Додатоци:
карбонски влакна цевка
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..